Hizmetlerimiz

 

  Geleceğimizi emanet edeceğimiz genç ve dinamik bir kadronun, yarınlara daha sağlıklı ve güvenle bakabilmelerini sağlamak için, yurt ortamında, gerekli her türlü imkan verilmektedir. Zindeliğin devamı için sıcak bir aile ortamında güçlü bir sabah kahvaltısı, uzman aşçımızın leziz ev yemeklerinden oluşan öğlen ve akşam yemeklerinin yanı sıra kantin hizmeti de verilmektedir. Sakin ve nezih bir ortamda ders çalışma ve rahat bir uyku için tefriş edilmiş yatak odaları öğrencilerimize huzur vermektedir. 24 Saat  banyo imkanı.

                   
Derslerden bunalan öğrencilerimizi
  değişik ortamlara çekerek dinlenmelerine imkan tanımak için kış aylarında kayak tesislerine götürmek suretiyle kayak sporunu öğrenmelerine yardımcı olunmaktadır. Ayrıca spor salonumuzdaki masa tenisi de stres azaltmada yardımcı bir unsur olarak öğrencilerimizin hizmetindedir.Kendi bilgisayarını getirenler için ADSL İnternet erişimive İnternet Cafe.Bütün bunların yanında şehirler arası geziler de tertip edilmektedir. İlkbahar ve sonbahar aylarında ise zaman zaman kırlara açılarak bol oksijen almalarına yardımcı olmak, piknik havası içerisinde çiğ köfte ve mangal sefası ile neşelenerek yorgunluk atmalarını sağlamak, geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmak başlıca vazifelerimizdendir.

Bütün bunlara ilaveten ve en önemlisi, gençlerimizin daha iyi yetişmeleri için kültürel faaliyetlerde bulunarak, herkes tarafından tanınmış ve sahalarında uzman profesöryazar ve gazetecileri yurdumuza davet etmek suretiyle öğrencilerimize özel konferanslar tertip edilmektedir.